بیش از 10 سال به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. مکس بیز یک آژانس مشاوره ارزش محور است.

گالری

اطلاعات تماس

051-12345678

ایران، خراسان رضوی

حمله اسرائیل به غزه

ادامه حملات اسرائیل به غزه تخریب بیش از 5500 منزل مسکونی

رئیس دفتر رسانه‌ای دولت غزه: بمباران اسرائیل ۵۵۰۰ ساختمان مسکونی را به طور کامل تخریب کرده‌است که شامل ۱۴ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی بود.

ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی در پانزدهمین روز از جنگ به هلال احمر دستور تخلیه فوری بیمارستان قدس و انتقال افراد حاضر در آن به جنوب غزه را داده‌است. سازمان هلال احمر فلسطین اعلام‌کرد این بیمارستان شامل بیش از ۴۰۰ بیمار است.

هلال احمر فلسطین افزود: این بیمارستان همچنین شامل ۱۲هزار غیرنظامی است. این سازمان از جهان خواست اقدام فوری برای جلوگیری از وقوع یک قتل عام جدید در بیمارستان قدس انجام‌دهند تا آنچه در بیمارستان المعمدانی رخ‌داد، اتفاق نیفتد.

وزارت بهداشت فلسطین از شهادت بیش از ۴۱۳۷ فلسطینی و مجروح شدن ۱۳۰۰۰ فلسطینی خبر داد و هلال احمر تأیید‌کرد که هشدار رژیم صهیونیستی را برای تخلیه فوری بیمارستان قدس در منطقه تل الهوا در غزه به منظور آمادگی برای بمباران آن دریافت کرده‌است.

این در حالی است که

خبرنگار المیادین در غزه تاکید کرد که اکثر جاده‌های منتهی به بیمارستان قدس ویران شده‌است و هرگونه تخلیه آوارگان به زمان زیادی نیاز دارد. وی اشاره‌کرد که آنچه در بیمارستان المعمدانی رخ داد می‌تواند تکرار شود.

خبرنگار المیادین همچنین با بیان اینکه حملات هوایی و توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی از صبح امروز منازل شهروندان در مناطق مختلف غزه را هدف قرار داده‌است، اعلام کرد: در حملات رژیم صهیونیستی به منازل شهروندان در بامداد امروز، شنبه ده‌ها شهید جان باختند.

خبرنگار الجزیره نیز گزارش داد که بمباران رژیم صهیونیستی که خانه‌ای در محله التفاح در شرق غزه را هدف قرار داد، شهدا و مجروحانی برجای گذاشت.

به گفته این خبرنگار، بیش از ۳۰ شهید در حملات صهیونیست‌ها در ساعات گذشته جان‌باختند.

همچنین یک منبع پزشکی به الجزیره گفت که در پی حمله رژیم صهیونیستی که خانه خانواده زعرب در رفح در جنوب نوار غزه را هدف قرار داد، ۱۰ شهید از زیر آوار بیرون کشیده‌شدند.

این در حالی است که بمباران رفح در حالی صورت گرفته‌است که انتظار می‌رفت گذرگاه رفح باز شود. آن‌هم پس از آن‌که جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد که از اسرائیلی‌ها و عبدالفتاح سیسی، رئیس‌جمهوری مصر برای باز کردن گذرگاه و اجازه ورود ۲۰ کامیون کمک‌رسانی به این گذرگاه ظرف ۲۴ یا ۴۸ ساعت آینده تعهد گرفته‌است.

منابع رسانه‌ای اعلام کردند

اطراف مجتمع پزشکی الشفا در شهر غزه نیز آماج حملات صهیونیست‌ها قرارگرفت.

سلامه معروف، رئیس دفتر رسانه‌ای دولت غزه – عصر جمعه – اعلام کرد که ۵۵۰۰ ساختمان مسکونی در غزه که شامل ۱۴ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی بود در نتیجه بمباران رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر به طور کامل تخریب شده‌است.

سلامه افزود: حدود ۱۳۳ هزار و ۳۷۰ واحد مسکونی دچار خسارت جزئی شدند که ۱۰ هزار و ۱۲۷ واحد مسکونی غیرقابل سکونت هستند.

به گزارش روزنامه قدس پرس، علاوه بر آن ۶۲ دفتر دولتی و ده‌ها تاسیسات عمومی و خدماتی نیز ویران شده‌اند.

سلامه معروف، رئیس دفتر رسانه‌ای دولت غزه اعلام کرد: اشغالگران رژیم صهیونیستی تاکنون ۱۷ مسجد و کلیسا را در نتیجه تجاوزات مستمر به نوار غزه تخریب کرده‌اند.

معروف گفت که اشغالگران، با نادیده گرفتن حرمت این اماکن مذهبی و حفاظتی که طبق قوانین بشردوستانه از آنها باید حفاظت شود، هدف قرار دادن اماکن مذهبی اسلامی و مسیحی را افزایش می‌دهد.

وی افزود: اشغالگران مستقیما کلیسای ارتدوکس یونان را بمباران کردند و در حالیکه دهها خانواده در آنجا پناه گرفته‌بودند ۲۰ شهید بر جای گذاشتند. هواپیماهای اشغالگر همچنین مسجد عمری در شهر جبالیا را تخریب کردند.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IR